SBK Holding

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ortak bileşkesinde insan ve güven faktörü olan, farklı coğrafyaların tecrübelerini derleyerek, Türkiye'de ve dünyada sağlıktan turizme bir çok sektörde, ekonomiye değer katan öncü şirketlere yatırımlar yapan SBK Holding,  Sezgin Baran Korkmaz tarafından kurulmuştur.

Kurucumuz Sezgin Baran Korkmaz, çocukluğundan bu yana hayal gücü ve başarıya olan inancıyla  çalışmış, önce insan ve güven ilkesiyle Türkiye 'nin çeşitli bölgelerindeki başarılı yatırımları, farklı girişimcilik özellikleri ve geleceği şekillendiren vizyonu ile Amerika'nın önde gelen finans gruplarının dikkatini çekmiştir.


SBK Holding, farklı alanlardaki bilgi birikimi, yatırımları, uluslararası satış ağı ve global rekabet hedefi ile dünya çapında finansal olarak büyümeyi kendi öz kaynakları ile sağlayamayan firmalara yatırımlar yaparak  (distressed asset management) bu firmaların kendi sektörlerinde lider konuma gelmelerini sağlamaktadır. 


SBK Holding, şirketlerinde geliştirdiği başarılı ve yenilikçi projelerinde sonuç odaklı yaklaşımıyla faaliyet gösterirken, bu süreçte güven, inanç ve fark yaratarak topluma ve ekonomiye değer katmaktadır. Bu vizyonla farklı sektörlerde  sürdürülebilirliği olan şirketlere yatırım yapan SBK Holding'in her bir iştiraki kendi alanında lider ya da en önemli oyunculardandır. 

SBK Holding

Kandilli Mah. Kandilli-Göksu Cad. No:19/1 Üsküdar İstanbul

Telefon: +90 212 345 04 48 / 49

Fax: +1 90 212 345 04 50

E-Posta: info@sbkholding.com.tr

SOSYAL MEDYA